KONST / Litografier / Grafiskt blad 15406010
nr 1540 6010
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, "Bubbles". Signerad, numrerad 31/100. Giclee fine art. Bildmått: 50X40 cm, oramat löst blad, bladets mått: 50X40 cm
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:00:00
9/5 12:40:25